Série Scout

Termovizní monokuláry

Pro outdoorové aktivity

Série termokamer Scout od společnosti FLIR byla navržena jako kompaktní a přenosné zařízení určené pro outdoorové entuziasty, ochránce přírody a profesionální průzkumníky.

Tyto kamery nabízí vysokou citlivost a kvalitu obrazu, což umožňuje uživatelům sledovat divokou zvěř, prozkoumávat terén nebo sledovat bezpečnostní situace za všech světelných podmínek.

Kamery série Scout jsou navrženy tak, aby byly odolné a snadno ovladatelné. Jejich robustní konstrukce je odolná proti nárazům a vodě, což umožňuje jejich použití v náročných podmínkách.

1
Noční vidění

Jeden z nejvýznamnějších přínosů termokamery je schopnost vidět v noci. To je obzvláště užitečné pro pozorování přírody, protože mnoho druhů zvířat je aktivních hlavně v noci.

2

Odolnost vůči počasí

Termokamery jako Scout mohou zobrazovat tepelné obrazy i za nepříznivých povětrnostních podmínek, jako je déšť, mlha nebo sníh. To z nich dělá skvělý nástroj pro pozorování přírody za všech podmínek.

3

Detekce zvířat

 Využitím rozdílů v teplotě mezi zvířaty a jejich okolím mohou termokamery odhalit zvířata, která by mohla být pro lidské oko neviditelná. To je obzvláště užitečné pro pozorování druhů, které jsou dobře maskované nebo se často skrývají.

4

Studium chování

S termokamerou můžete sledovat chování zvířat bez toho, aby vás zvířata detekovala. Toto je neocenitelné pro výzkumníky a vědce, kteří se snaží studovat přirozené chování zvířat.

Mnoho funkcí

Tyto kamery také nabízí řadu funkcí, jako je možnost přepínání mezi různými termálními režimy a možnost přizpůsobení nastavení podle osobních preferencí uživatele.

Díky své malé velikosti a lehkosti jsou kamery série Scout snadno přenosné a ideální pro dlouhodobé cestování nebo prozkoumávání volné přírody. Díky svým vlastnostem představují tyto kamery ideální nástroj pro každého, kdo chce rozšířit své možnosti vnímání ve tmě nebo v náročných podmínkách.

Specifické výhody

MALÁ VÁHA
Termokamery váží okolo 170g, můžete je tak vzít všude.
JEDNODUCHOST POUŽITÍ
Termokamery jsou jednoduše ovladatelné a zvládne to skutečně každý.
VEJDE SE DO KAPSY
Termokamery Scout série můžete dát do kapsy, nebo batohu a mít je vždy při sobě.
KDEKOLI A KDYKOLI
Vhodná k použití za jakýchkoli světelných podmínek nebo počasí.

Série termovizních kamer Scout

Srovnání modelů

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

Galerie

Video