Série Flir Si2-PD a Si2-PRO

Speciální a pokročilá technologie

Kamera pro detekci výbojů (korona) představuje klíčový nástroj pro průmyslové aplikace jako je částečná detekce výbojů, detekce úniků pod tlakem a identifikace mechanických poruch. Kamery FLIR Si2-Pro a FLIR Si2-PD, nabízejí široké možnosti detekce a měření. Každá z těchto kamer má své vlastní klíčové vlastnosti a aplikace, které je dělají efektivními nástroji pro průmyslové využití.

Zvyšte bezpečnost práce

Tyto kamery umožňují včasnou identifikaci částečných výbojů a potenciálních problémů, což umožňuje provádět preventivní údržbu a minimalizovat riziko havárií. S vysokou citlivostí a rozlišením jsou schopny detekovat i velmi malé výboje s vysokou přesností a spolehlivostí.

Díky funkcím automatického ladění, digitální kamery s 8x zoomem jsou tyto kamery snadno ovladatelné a vhodné pro širokou škálu průmyslových aplikací. Navíc jsou vybaveny funkcemi správy flotily, které umožňují efektivní správu nástrojů a údržbu v rozsáhlých průmyslových provozech.

Specifické výhody

Vysoká kvalita a přesnost
Díky pokročilým technologiím a vysokému rozlišení kamery, získáte detailní a přesné výsledky, které jsou klíčové pro efektivní diagnostiku.
Vysoká citlivost a rozlišení
Kamera umožňuje detekci i velmi malých výbojů a úniků s vysokým rozlišením a detailní analýzou, což zvyšuje spolehlivost detekce a minimalizuje falešné poplachy.
Prevence úniků
Kamera umožňuje detekci a analýzu výbojů a úniků v rané fázi, což umožňuje rychlé reakce a minimalizaci potenciálních škod.
Všestranné použití
Kamery jsou vhodné pro široké spektrum aplikací, od průmyslové diagnostiky přes energetickou efektivitu až po bezpečnost a ochranu.

Akustická kamera

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Galerie

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?