FLIR Thermal Studio

Software pro analýzu termogramů

Efektivní SW pro analýzu

FLIR Thermal Studio Suite je sada nástrojů, které umožňují uživatelům efektivně spravovat tisíce termovizních snímků a videí, ať už jde o výstupy z ruční termokamery, bezpilotního dronu (UAV), akustického zařízení, stacionární termokamery či  termokamery pro snímání úniků plynů (OGI). Tento softwarový balíček poskytuje pokročilé možnosti zpracování a analýzy dat, které jsou nezbytné pro správnou a přesnou analýzu dat určených pro prediktivní údržbu kritických prvků, diagnostiku systémů či zlepšení produktivity. Pomocí volitelného doplňku FLIR Route Creator, který lze doinstalovat do Thermal Studio Pro, je možné navíc vytvářel výstupní protokoly a zprávy rychle, přesně a efektivně na základě požadavků třetích stran. 

Pokročilé funkce

Příkladem pokročilé funkce ve FLIR Thermal Studio je například tzv. funkce Inspection Route. V software si nastavíte inspekční postup a následně ho stáhnete přímo do termokamery. Termokamera následně uživatele vede postupně ve sledu jednotlivých inspekcí, řadí data a termogramy a umožňuje řadit data také z různých dalších termokamer, které prováděly stejnou inspekci. 

S dostupností ve více než 20 jazycích, je FLIR Thermal Studio pokročilým nástrojem pro vytváření profesionálních zpráv z měření,  které obsahují nezbytné analýzy, které jsou nutné např. pro určení závažnosti závady.

Specifické výhody

KOMPLEXNÍ SPRÁVA DAT
FLIR Thermal Studio Suite umožňuje uživatelům spravovat tisíce termogramů a videí bez ohledu na jejich zdroj - mohou pocházet z ruční termokamery, bezpilotního letounu (UAS), akustické kamery nebo z termokamery pro únik plynů (OGI).
ÚDRŽBA A DIAGNOSTIKA
Softwarový balíček nabízí pokročilé možnosti zpracování dat, které jsou klíčové pro prediktivní údržbu kritických komponent, diagnostiku systémů a zvýšení produktivity.
OPTIMALIZACE INSPEKČNÍCH PROCESŮ
Pomocí volitelného doplňku FLIR Route Creator lze v softwaru Thermal Studio Pro optimalizovat procesy inspekcí a zjednodušit tak vytváření reportů. Uživatelé mohou vytvářet inspekční trasy a stáhnout si je přímo do termokamery.
VÍCEJAZYČNÁ PODPORA
FLIR Thermal Studio Suite je dostupný ve více než 20 jazycích, což usnadňuje jeho použití pro mezinárodní týmy a umožňuje vytváření profesionálních a poutavých zpráv.

Varianty Thermal Studio Suite

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 
Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

Video