FLIR Desktop ATLAS SDK

Software pro analýzu

Vývoj dle aplikací

FLIR Desktop Atlas SDK představuje novou éru ve vývoji vlastních aplikací v oblasti termovizních kamer FLIR. Díky jeho podpoře v celé šíři portfolia FLIR a vzorového kódu, si vývojáři mohou snadno vytvořit aplikace komunikující s produkty FLIR a to v různých oblastech. Např. stacionární termokamery jsou klíčové pro monitorování kvality produkce a detekci požáru v průmyslových provozech, zatímco ruční termokamery nabízejí nezbytnou pomoc stavebním odborníkům a inspektorům. FLIR SDK je vhodný také pro speciální aplikace jako jsou např. vyhledávání a záchranu osob, pomocí bezpilotních prostředků (UAV), které umožňují letecký dohled a rychlé rozhodování v kritických situacích.

Vytvářejte aplikace

FLIR Atlas SDK je speciálně navržen tak, aby umožňoval vývojářům vyvíjet rychle a snadno různé typy aplikací. Díky podpoře a vzorovému kódu mohou vývojáři přidávat různé funkce a kombinovat různé typy termokamer FLIR, aby dosáhli požadovaného výsledku ve své aplikaci.

Co je součástí Atlas SDK? Metody a třídy umožňující vytvářet aplikace, které se budou připojovat a přímo streamovat obraz z termovizních kamer. Tento způsob umožní vývojářům převádět RAW data na teplotní informace a vytvářet algoritmy na základě absolutní teploty každého pixelu.

Klíčové vlastnosti (v závislosti na modelu kamery):

  • Podpora komunikace a streamingu pomocí rozhraní FireWire, Gigabit, RTSP a USB.
  • Umožňuje uživateli plné ovládání kamery.
  • Převádí 16bitové informace na teplotní data pro maximální flexibilitu uživatele.
  • Umožňuje 16bitový teplotní lineární výstup, histogram a signálové výstupy.
Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.