Série Flir GF3xx

Termokamery pro detekci plynů

Vizualizace plynů

Série termokamer GF3xx od společnosti FLIR je speciálně navržena pro detekci a vizualizaci plynů.

Tyto kamery využívají pokročilé technologie zpracování obrazu a speciální algoritmy, které umožňují detekovat a vizualizovat určité plyny, které jsou pro lidské oko neviditelné.

To je velmi užitečné v mnoha průmyslových aplikacích, jako je monitorování emisí, detekce úniků plynu a bezpečnostní inspekce.

1
Speciální design pro detekci plynu

Termokamery série Flir GF3xx jsou navrženy speciálně pro detekci a vizualizaci unikajících plynů, což je činí nástrojem vhodným pro průmyslové inspekce a monitorování.

2

Vysoká citlivost

Flir GF3xx kamery mají vysokou citlivost pro detekci různých plynů, což umožňuje rychlé a spolehlivé odhalení úniků.

3

Optické plynové zobrazení (OGI)

Flir GF3xx nabízí funkci Optické plynové zobrazení (OGI), což uživatelům umožňuje vizualizovat plynové úniky v reálném čase a rychle identifikovat problémové oblasti.

4

Bezpečný monitoring ze vzdálenosti

Díky svým funkcím mohou kamery GF3xx detekovat úniky plynů z bezpečné vzdálenosti, což snižuje riziko pro operátora.


Velké množství dat

Kamery série GF3xx jsou vybaveny vysokým rozlišením a citlivými senzory, které umožňují detekci i velmi malých koncentrací plynu.

Tyto kamery také nabízí široký dynamický rozsah a pokročilé funkce, jako je technologie High Sensitivity Mode (HSM), která umožňuje detekci i velmi slabých signálů plynu. Díky robustnímu designu a možnosti přizpůsobení jsou kamery série GF3xx schopny zvládnout i náročné průmyslové aplikace. Série GF3xx tedy představuje výkonný a flexibilní nástroj pro detekci a vizualizaci plynu.

Specifické výhody

Vysoce citlivá detekce plynu
FLIR GF309 je schopna detekovat velmi malé koncentrace mnoha různých typů průmyslových plynů, včetně SF6, SO2, etylenu a mnoha dalších. Tato citlivost zajišťuje rychlou a efektivní identifikaci úniků plynu, často dříve, než se stanou problémem.
Nepřetržitá a vzdálená kontrola
Termokamery FLIR umožňují nepřetržité monitorování oblastí s rizikem úniku plynu. Místo toho, aby museli inspektoři fyzicky prozkoumat potenciální zdroje úniku, mohou tyto oblasti monitorovat na dálku a bezpečně.
Snímání v reálném čase
FLIR GF309 umožňuje vizualizaci úniků plynu v reálném čase, což umožňuje rychlé reakce na problémy. To je obzvláště důležité v průmyslových prostředích, kde může dojít k úniku škodlivých nebo nebezpečných plynů.
Prevence nehod a škod
Rychlá detekce a lokalizace úniku plynu umožňuje průmyslovým podnikům rychle reagovat a zabránit tak škodám na zdraví lidí, zařízení a životního prostředí. Kromě toho může úspora nákladů na opravy a obnovu po nehodě také vést k finanční úspoře.

Série termovizních kamer GF309

Flir GF309

Flir GF335 je termální kamera určená pro detekci plynů, která je schopná detekovat a vizualizovat určité cílové plyny, jako je například SF6.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?