Série Flir Cx

Malé a lehké termokamery

Pokročilé funkce zobrazování

Termokamery série Cx představují základní nástroje v oblasti termografického zobrazování, které jsou snadno ovladatelné, jednoduché a přitom účinné.

Tyto termokamery jsou obzvláště hodnotné pro příležitostné měření v oblasti údržby, stavebnictví, kde je rozhodující rychlé a snadné měření větších problémů.

Série Cx má reálné rozlišení termálního senzoru 160x120 px a v celé ploše zorného pole vyhodnocuje teploty, což je klíčové pro odhalení potenciálních problémů, které by jinak zůstaly skryty před lidským okem. Tyto termokamery také nabízejí širokou škálu nastavitelných parametrů, které umožňují uživatelům přizpůsobit zobrazení podle jejich konkrétních potřeb.

1
Snadné použití

Termokamery Flir Cx jsou navržené tak, aby byly co nejpohodlnější a nejjednodušší na použití, což uživatelům umožňuje rychle a efektivně provádět termografické měření.

2

Kompaktní provedení

Termokamery Flir Cx jsou rozměry malé, ale mají velký displej, dotykové ovládání, účinný přísvit, kompaktní design. Díky tomu je snadno vezmete na jakoukoliv aplikaci.

3

FLIR Ignite kompatibilní

Data Flir Cx termokamer lze snadno sdílet s kolegy díky kompatibilitě se službou FLIR Ignite. Je to nejen cloudové úložiště, ale i aplikace pro analýzu snímků a tvorbu protokolů.

4

Odolný design

Flir Cx termokamery jsou vyrobené s robustním a odolným designem. Cx5 má certifikaci pro použití v ATEX prostředí, což ji činí vhodnou pro použití v nejnáročnějších podmínkách a prostředích.Velké množství dat

Jednou z nejvýraznějších vlastností termokamer série Cx je kompaktní provedení - malé rozměry, které ovšem nevylučují snadné použití, přehlednost snímků a snadné ovládání na velkém  dotykovém displeji.

Ať už jde o  lokalizaci úniků tepla v budovách nebo měření teploty motorů, tyto termokamery poskytují důležité informace, které pomáhají optimalizovat provoz a minimalizovat rizika. Navíc, díky robustní konstrukci a odolnosti vůči nepříznivým podmínkám, série Cx zvládne i náročné provozní podmínky, což z ní činí ideální nástroj pro řadu aplikací.

Specifické výhody

detekce problému
Rychle najdete skryté závady a snížíte čas diagnostiky díky zobrazovacímu režimu MSX, rozlišení 160 × 120px a funkci 1-Touch Level/Span.
rychlé sdílení
Pošlete obrázky přímo svým kolegům pomocí cloudové konektivity se službou FLIR Ignite. Zde vytvořte i zprávy o měření a pošlete je zákazníkům.
Odolnost
Kapesní termokameru C5 můžete vzít na každou práci - IP54 pro ochranu proti vodě a prachu. Zároveň je odolná proti pádu z výšky 2m. Cx5 má ATEX certifikaci.
výdrž a kapacita
Bateri vydrží až 4 hodiny a kapacita uložiště je přibližně 5000 snímků. Můžete tak být vždy připraveni.

Série termovizních kamer Cx

FLIR C5

S FLIR C5 v kapse budete kdykoli připraveni najít přehřáté pojistky, úniky vzduchu, potíže s potrubím a další. Identifikace skrytých problémů je snadná s termálním zobrazovačem o rozlišení 160 × 120 pixelů, režimem MSX®, 5-megapixelovou vizuální kamerou a LED svítilnou. C5 přímo nahrává a ukládá vaše snímky do cloudu FLIR Ignite™, kde můžete organizovat a zálohovat soubory. Sdílejte snímky se zákazníky nebo vytvářejte profesionální zprávy, které dokumentují problém a požadované opravy.

FLIR Cx5

FLIR Cx5 je certifikována pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu, eliminuje tedy nebezpečí tam, kde hrozí výbuch a zároveň je nezbytná termální analýza. S FLIR MSX® vám Cx5 může pomoci rychle identifikovat potenciální problémy a zlepšit tak výkonnost podniku. Dotykové rozhraní je jednoduché na použití a termální rozlišení 160 × 120 px vám poskytuje přesné měření teploty blízkých cílů. FLIR Ignite™ poskytuje přímý přenos dat, uložení a zálohování, takže obrazy jsou vždy dostupné a bezpečně uložené na všech vašich zařízeních.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

Galerie

Video