Série Flir Kx5

Termokamery pro hasiče

Pokročilé funkce a kvalita

Termokamery FLIR série Kx5 přináší pokročilé funkce a vysokou kvalitu obrazu do kompaktního a snadno ovladatelného balení. Tyto kamery jsou ideální pro širokou škálu aplikací, včetně preventivní údržby, inspekce budov, diagnostiky systémů a mnoho dalších.

Navzdory své malé velikosti a lehkosti, Kx5 poskytují vysoké rozlišení a přesnost, což umožňuje uživatelům rychle a efektivně identifikovat a řešit potenciální problémy.

1
Odolnost vůči extremním podmínkám

Termokamery FLIR řady Kx5 jsou odolné vůči vodě, nečistotám, vysokým okolním teplotám (až do 260°C), nárazu i pádu.

2

Velký 4" displej

Oproti řadě Kx má vyšší řada Kxx větší a přehlednější displej, který umožní hasiči snazší orientaci v prostoru.

3

Variabilita režimů

5 zobrazovacích režimů umožňuje hasičům zvolit si vhodný způsob vizualizace tepelných obrazů a mít maximální přehled ve všech situacích, které během zásahů řeší.

4

Rozlišení až 320x240px

Vysoké rozlišení umožňuje zasahujícím hasičům vidět i malé detaily (teplo ohně mezerou ve dveřích), případně vyhledávat ztracené osoby na velké vzdálenosti.

Robusní a odolné

Termokamery Kx5 jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a pohodlné. Jejich uživatelské rozhraní je intuitivní a snadno přizpůsobitelné, což umožňuje uživatelům přizpůsobit nastavení podle svých konkrétních potřeb.

Kromě toho, díky robustní konstrukci a odolnosti vůči náročným pracovním podmínkám, kamery Kx5 jsou schopny zvládnout i nejnáročnější aplikace. Tyto kamery také podporují řadu softwarových řešení, která umožňují snadnou analýzu a sdílení dat. To činí Kx5 ideální volbou pro profesionály, kteří hledají flexibilní, výkonný a spolehlivý nástroj pro termografické zobrazování.

Specifické výhody

OSTRÉ A JASNÉ ZOBRAZENÍ
Bezúdržbový senzor vytváří detailní termální obrazy s rozlišením 240 x 180 pixelů (v některých modelech dokonce 320 x 240 pixelů). Tyto obrazy výrazně usnadňují orientaci v podmínkách se zvýšeným výskytem kouře.
ODOLNOST
Model K45 je konstruován tak, aby odolal pádu z výšky 2 metry na beton. Je navíc voděodolný s normou IP67 a může pracovat až do teploty 500°F (asi 260°C) po dobu 5 minut.
ROZŠÍŘENÁ ZÁRUKA
Kamery K45 a K55 jsou chráněny zárukou FLIR 2-5-10, což znamená 2 roky záruky na baterie, 5 let na kameru a 10 let na detektor.
INTEGROVANÉ UKLÁDÁNÍ
Umožňuje uložení až 200 fotografií nebo video souborů, které lze přehrávat přímo v kameře nebo z počítače pro pozdější analýzu.

Série termovizních kamer Flir Kx5

Srovnání modelů

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

Video