Workswell BB200

Kalibrační těleso

Vysoká kvalita a přesnost

Černé těleso Workswell BB200 je vysoce přesný zdroj referenčního tepelného záření pro infračervenou termografii deskového typu (tj. tzv deskové černé těleso). Černé těleso BB200 nabízí kontinuální nastavení teploty od 30 °C do 200 °C s teplotním krokem 0,1 ° C.

Povrch tohoto černého tělesa je teplotně stabilizovaná oblast o průměru 100 mm s pyramidovými tvary pro zvýšení emisivity (a tedy i zároveň snížení odrazivosti). Emisivita povrchu je 0,95 ± 0,005 pro LWIR spektrum. Dlouhodobá časová stabilita je lepší než ± 0,08°C (přesná regulace PID s 16 jednotlivými tepelnými prvky).

Snadné připojení a SDK

Hodnotu teploty lze uložit do paměti a automaticky načíst, když je černé tělo BB200 připojeno k napájení. K dispozici je také funkce paměti. Závit pro upevnění je standardní stativový závit 1 / 4-20 UNC. Konstrukce černého tělesa je teflonové tělo s hliníkovými částmi. Černé těleso BB200 je také vybaveno displejem pro vizualizaci nastavených a skutečných hodnot povrchové teploty.

Pro černé tělo Workswell BB200 je k dispozici knihovna (SDK – standardní vývojová sada) pro vývoj vlastních aplikací. Tato sada SDK umožňuje spolehlivou integraci a dálkové ovládání BB200 s vaší aplikací nebo zařízením přes RS485 nebo USB-C. Obrazovka virtuálního panelu ze vzorové aplikace je na obrázku vlevo.

Kalibrační těleso BB200

Worskwell BB200

Černé těleso Workswell BB200 je vysoce přesný zdroj referenčního tepelného záření pro infračervenou termografii deskového typu (tj. tzv deskové černé těleso). Černé těleso BB200 nabízí kontinuální nastavení teploty od 30 °C do 200 °C s teplotním krokem 0,1 ° C. Povrch tohoto černého tělesa je teplotně stabilizovaná oblast o průměru 100 mm s pyramidovými tvary pro zvýšení emisivity (a tedy i zároveň snížení odrazivosti). Emisivita povrchu je 0,95 ± 0,005 pro LWIR spektrum. Dlouhodobá časová stabilita je lepší než ± 0,08°C (přesná regulace PID s 16 jednotlivými tepelnými prvky).

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Technické specifikace

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?