Série Flir Ax8

Stacionární termokamery

Malá a dostupná

FLIR AX8 kombinuje termální zobrazení s vizuální kamerou v jednom malém a cenově dostupném balíčku pro neustálé monitorování teploty a upozorňování. AX8 vám pomáhá chránit se před neplánovanými výpadky, přerušením služeb a poruchami elektrických nebo mechanických zařízení.

Ax8 je kompaktní a snadno se instaluje. Poskytuje nepřetržité sledování elektrických skříní, výrobních a zpracovatelských oblastí, datových center, výroby a distribuce energie, dopravy a hromadné přepravy, skladovacích prostor a chladírenských skladů.

Hlídá teploty za vás

Stacionární termokamera Flir Ax8 je kompaktní řešení pro monitorování teploty v reálném čase a detekci horkých míst, která může být kritická pro elektrické a mechanické zařízení. Toto cenově a jednoduše instalovatelné řešení umožňuje nepřetržité sledování teploty s možností nastavení až 6 měřených oblastí s alarmy za neustálého sledování kritického stavu elektrických a mechanických zařízení.

Ax8 zajišťuje včasnou detekci teplotních změn, což je činí ideální pro monitoring elektrorozvodných skříní, výrobních procesů, zpracovatelský průmysl, datová centra, skladovací prostory a pro prediktivní kontrolu a monitoring klíčových technologií.

Specifické výhody

Malé rozměry
Robustní IP 67 kryt s velikostí pouze 54 x 25 x 95 mm.
konektivita
Dvě kabelové přípojky (Ethernet konektor, digitální vstup/výstup).
Automatické alarmy
Automatické alarmy při překročení teplotních limitů.
formáty
Streamování termální, digitální kamery nebo MSX video ve formátu MPEG, MJPEG a H.264.

Termokamera Ax8

Flir Ax8

Termokamera FLIR Ax8 je kompaktní řešení pro monitorování teploty a stavu strojů a zařízení.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?