Série Flir A35/65

Stacionární termokamery

Pokročilé funkce zobrazování

FLIR A35 a A65 jsou kompaktní termokamery, které nabízí vysokou přesnost a široký dynamický rozsah pro různé průmyslové aplikace. Tyto kamery jsou navrženy tak, aby vyhovovaly náročným požadavkům průmyslových aplikací, včetně dlouhodobého monitorování výrobních procesů, detekce teplotních anomálií a preventivní údržby.

Jedná se o senzory určené pro monitorování stavu, kontrolu procesu / zajištění kvality a aplikace prevence požárů. A35 i A65 se bezproblémově integrují do stávajících systémů a nabízí komplexní vizuální sledování teplot. Jako součást série Ax5 teplotních senzorů s termografickým snímáním na trhu, který poskytuje lineární výstup teploty prostřednictvím softwaru kompatibilního s GenICam™.

Velké množství dat

FLIR A35 a A65 mají široký teplotní rozsah, což z nich činí ideální nástroje pro širokou škálu aplikací. Kromě toho je možné tyto kamery snadno integrovat do existujících systémů díky možnosti připojení přes Ethernet a podporu standardu GenICam. Tyto kamery také nabízí vysokou přesnost měření a široký dynamický rozsah, což z nich činí univerzální nástroj pro různé průmyslové aplikace.

Specifické výhody

KOMPREHENSIVNÍ VIZUÁLNÍ SLEDOVÁNÍ TEPLOT
Jak FLIR A35, tak A65 nabízejí komplexní vizuální sledování teplot, což uživatelům umožňuje monitorovat a analyzovat teplotní profily v reálném čase.
SNADNÁ INTEGRACE
Tyto senzory se bezproblémově integrují do stávajících systémů, což zjednodušuje instalaci a usnadňuje jejich použití.
GENICAM™ KOMPATIBILITA
FLIR A35 a A65 jsou jedny z mála teplotních senzorů na trhu, které poskytují lineární výstup teploty prostřednictvím softwaru kompatibilního s GenICam™.
RŮZNORODÉ APLIKACE
Díky svému designu a funkcím jsou tyto senzory vhodné pro širokou škálu aplikací, včetně kontroly procesu a zajištění kvality, prevence požárů a monitorování stavu.

Série termovizních kamer A35/A65

Flir A35/A65

Termokamery FLIR A35 a A65 jsou kompaktní a flexibilní termokamery pro průmyslové aplikace a výzkum.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?