Série Flir Hadron

FLIR OEM pro integraci

Pokročilé funkce a výkon

Hadron 640R představuje revoluci v integraci špičkových technologií v jednom snadno integrovatelném modulu. Tento produkt je výsledkem spojení výkonné radiometrické termokamery Boson® s rozlišením 640x512 a 64MP viditelné kamery RGB, čímž vytváří unikátní řešení pro řadu aplikací. 

Nejenže je HADRON schopen poskytnout rychlý duální stream videa ve viditelném RGB a termovizním spektru, ale díky svému designu optimalizovanému na malou velikost, hmotnost a výkon (SWaP), se stává ideálním duálním senzorovým payloadem pro integraci do systémů bezpilotních letadel (UAS), bezpilotních pozemních vozidel (UGV), robotických platforem a aplikací připravených pro umělou inteligenci AI.

 Boson longwave infrared core (LWIR) termokamera umožňuje snímat cíle skrz úplnou tmu, kouř, mlhu, předejít oslnění světlem a také měřit teplotu každého pixelu ve scéně, čímž otevírá nové možnosti pro inteligentní snímací/detekční senzory a aplikace.

Hadron jako duální systém

Hadron 640R nejenže přináší technologickou špičku ve formě duálního systému termokamery a digitální kamery, ale také výrazně usnadňuje práci integrátorů. Modul byl navržen tak, aby minimalizoval náklady a čas vývoje nových produktů, ať už se jedná o UAS, UGV nebo další vzdáleně ovladatelné autonomní systémy. Ovladače a vzorový kód jsou dostupné pro přední procesory na trhu od NVIDIA, Qualcomm a dalších, což značně snižuje náklady na vývoj a zkracuje dobu uvedení nových produktů na trh. 

K dispozici je také vysoce kvalifikovaný technický tým vzdálené podpory, který je vždy připraven pomoci. Hadron 640R klasifikován podle USA jurisdikce ministerstva obchodu jako dual-use item dle ECCN 6A003.b.4.b. a proto své využití najde v mnoha průmyslových a vojenských aplikacích díky své odolnosti proti vodě a prachu (IP54) a nízké spotřebě energie (v ustáleném stavu pouze 1,8W), což prodlužuje životnost baterie a umožňuje delší letový čas.

Modul pro integraci

Flir Boson

Hadron 640R, spojující špičkovou radiometrickou termokameru Boson® s rozlišením 640x512 a 64MP viditelnou kameru RGB, nabízí ideální duální senzorový payload pro integraci do bezpilotních systémů a AI-připravených zařízení, a zároveň optimalizuje velikost, hmotnost a výkon pro prodloužení životnosti baterie a delší dobu provozu.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?