A6700 MWIR/SLS

Chlazené termokamery

Výkon a flexibilita

Chlazené termokamery FLIR série A6750 a A6780 nabízí vysoký výkon a flexibilitu pro širokou škálu aplikací, od vědeckých výzkumů po průmyslové inspekce. Tyto kamery kombinují vysokou rychlost snímání s vysokým rozlišením, což je činí ideálními pro zachycení rychlých termálních událostí a detailní analýzu. Díky chlazení kamery mohou uživatelé detekovat malé teplotní rozdíly, což zvyšuje přesnost měření a umožňuje detekci teplejších objektů na velkou vzdálenost.

S čtyřpolohovým motorizovaným filtrem a podporou pro motorizované zaostřovací objektivy FLIR poskytne X8580 vyšší kvalitu záznamů, ušetří čas a sníží frustraci v dynamických prostředích pro akvizici.

1
Kvalita obrazu

Termokamery poskytují jemně detailní obrázky s vysokým rozlišením, což umožňuje uživatelům vidět a analyzovat tepelné jevy s vysokou úrovní detailu.

2

Vysokorychlostní záznam

Kamery mohou snímat s plným rozlišením při vysokých snímkových frekvencích (např. 125 Hz pro A6750), což je ideální pro sledování rychlých tepelných událostí.

 

3

Snadná integrace

Díky standardním video rozhraním, jako je Gigabit Ethernet, a schopnosti ovládat kameru a streamovat data pomocí jediného kabelu, kamery umožňují snadnou integraci do různých systémů.

 

3

Pokročilá analýza

S nástrojem FLIR Research Studio mohou uživatelé snadno sbírat, analyzovat a sdílet data. Toto řešení nabízí jednoduchý postup práce od připojení kamery až po analýzu, což usnadňuje spolupráci s týmem a rychlé výsledky.

Technologie SLS™

Modely A6750 SLS a A6780 SLS využívají technologii Strained Layer Superlattice (SLS), což je novější technologie detektoru s větší citlivostí a kratšími integračními časy oproti tradičním InSb detektorům. Model A6700 je také součástí této řady a nabízí vynikající kombinaci rychlosti, rozlišení a citlivosti pro širokou škálu aplikací. Všechny tyto modely jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivé a přesné výsledky, ať už jsou použity v laboratořích, na výrobních linkách nebo v terénu.

Série chlazených termokamer X6980 MWIR/SLS

A6700

Vhodný pro průmysl i vědu. Kombinuje rychlost s výkonností.

A6750

Tento model vyniká svým rozlišením. Rychlost snímání je jeho silnou stránkou.

A6750 SLS

SLS technologie zvyšuje jeho citlivost. Vede v detekci teplotních rozdílů.

A6780

Je navržen pro široké spektrum aplikací. Kombinuje sílu s flexibilitou pro uživatele.

A6780 SLS

Optimalizován pro náročné aplikace. Stejně jako A6750 SLS, využívá SLS technologii.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?