Série Flir Ex

Termokamery pro průmysl a stavebnictví

Preciznost a přesnost

Termokamery série Ex jsou známy pro svou robustnost a preciznost, což je činí nepostradatelnými pro odborníky v řadě oborů, jako je elektrotechnika, stavebnictví, prediktivní údržba.

Výkonné senzory a vyspělé algoritmy, které tyto termokamery využívají, dokážou zachytit a zobrazit tepelné rozdíly s vysokou přesností. To umožňuje odborníkům detekovat problémy, které by jinak byly neviditelné, jako jsou například přetížené elektrické obvody nebo tepelné úniky v budovách. Díky široké škále nastavitelných funkcí mohou uživatelé přizpůsobit termokameru svým konkrétním potřebám.

1
MSX Technologie

Série Flir Ex je vybavena technologií MSX, která kombinuje termální a vizuální obraz pro detailnější a snadno interpretovatelný obraz.

2

Měření teplot

Termokamery Flir Ex jsou schopné měřit teplotu v širokém rozmezí s vysokou přesností, což je činí ideálními pro nejrůznější aplikace.

3

Lehké a přenosné

Termokamery série Flir Ex jsou jednoduché, lehké a kompaktní, což umožňuje snadnou přenositelnost a použití na různých místech.

4

Zpracování snímků

Díky vestavěnému softwaru a možnosti připojení k počítači lze snadno stahovat, zpracovávat a analyzovat data získaná pomocí termokamer řady Ex.

Odolnost v každé situaci

Série Ex je zkonstruována tak, aby odolala náročným pracovním podmínkám. Tyto termokamery jsou odolné vůči prachu a vlhkosti a jsou navrženy tak, aby vydržely nárazy a pády. I přes robustní konstrukci tyto termokamery nabízejí vysoké rozlišení a citlivost, což umožňuje zobrazit detailní termální obrazy v reálném čase.

Výsledkem je nástroj, který je nejen odolný a spolehlivý, ale také nabízí vysokou úroveň detailů a přesnosti. Ať už potřebujete monitorovat stav technických systémů nebo sledovat tepelné změny v prostředí, série Ex vám poskytne spolehlivé a přesné informace, které potřebujete k tomu, abyste mohli provádět informovaná rozhodnutí a udržovat své operace v bezpečí a efektivitě.

Specifické výhody

Variabilita rozlišení
Série Ex nabízí různé úrovně rozlišení v závislosti na modelu, od základních 160 x 120 pixelů až do středního rozlišení 320 x 240 pixelů.
IZOTERMICKÉ REŽIMY
Izotermický režim je způsob barevného zobrazení snímku, který zvýrazní objekty s teplotou NAD nebo POD uživatelem stanovenou mezí. Tím lze výrazně zrychlit vyhledání problému.
Jednoduchost používání
Série FLIR Ex je považována za základní řadu, vyznačující se jednoduchostí ovládání i menu kamery. Podrobnější analýzy lze provádět v softwaru, dostupném ke kamerám FLIR.
Tvorba protokolů
V jednoduché cloudové aplikaci FLIR Ignite nebo softwaru FLIR Thermal studio lze pouhými několika kliknutími vytvořit profesionální protokol o měření.

Série termovizních kamer Ex

Flir E5xt

Flir E5xt je robustní a cenově dostupná infračervená kamera, která poskytuje rychlé výsledky při základní diagnostice větších objektů.

Flir E6xt

Flir E6xt je pokročilá tepelná kamera, která nabízí vyšší rozlišení a zvýšenou citlivost pro detailní termální inspekce.

Flir E8xt

Model E8xt od společnosti Flir je tepelná kamera s vysokým rozlišením 320 x 240 px, určená pro aplikace vyžadující vyšší přesnost nebo měření na větší vzdálenosti.

Flir E8 Pro

Flir E8 Pro je prémiová tepelná kamera, která poskytuje nejvyšší rozlišení této řady, má dotykový displej, LED přísvit, užší zorné pole a možnost připojení na cloud FLIR Ignite.

Srovnání modelů

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

Galerie

Video