FLIR Research Studio

Software pro pokročilou analýzu

Vyvinut pro potřeby R&D

FLIR Research Studio je navržen tak, aby fungoval a poskytoval zákazníkům robustní řešení v podobě stremování a záznamu radiometrického video vč. pokročilé analýzy s intuitivním uživatelským rozhraním pro různé výzkumné a vývojové aplikace. Tento prémiový software pro termografickou analýzu nabízí dále také záznam a vyhodnocování dat z více termokamer FLIR současně – umožňuje tak rychle interpretovat a porozumět radiometrickým informacím. 

Verze Professional Edition nabízí rozšířenou sadu analytických nástrojů a funkcí, které pomáhají zefektivnit a zrychlit procesy nahrávání, analýzy a exportu. S licencí Professional Edition můžete navíc optimalizovat data pomocí vlastní uživatelské kalibraci a sdílet data pohodlněji než kdykoliv předtím.

Mnoho funkcí

FLIR Research Studio je k dispozici jako roční, tříletá nebo pětiletá licence v standardní nebo profesionální edici. Profesionální edice nabízí rozšířenou sadu nástrojů a funkcí pro analýzu dat, které usnadňují procesy nahrávání, analýzy a exportu dat. 

S licencí Professional Edition pro Research Studio můžete optimalizovat zpracování a streaming dat s podporou vlastní uživatelské kalibrace a sdílet data pohodlněji než kdy dříve pomocí bezplatné aplikace Research Studio Player.

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.