Od svého založení v roce 2015 se společnost W-technika group s.r.o. stala jedním z předních dodavatelů termovizních kamer a ucelených termovizních řešení v České republice a na Slovensku. Společnost je výhradním dodavatelem R&D termokamer Teledyne FLIR a platinových dodavatelem FLIR Teledyne pro další portfolio produktů.

Hlavní náplní práce a cílem společnosti W-Technika group s.r.o. je poskytovat našim zákazníkům odborné poradenství s výběrem produktů, navrhovat funkční celky a řešení pro různé typy aplikací vč. podpory a servisu. Jsme tým proškolených odborníků, kteří s produkty pracují na denní bázi a pomohou vám navrhnout to nejvhodnější řešení pro vaši aplikaci.

Nedílnou součástí našich dodávek a služeb je zajištění servisu, kalibrace a odborného zaškolení online, v sídle společnosti nebo přímo v provozu zákazníka. W-Technika group s.r.o., kalibrační laboratoř, se specializuje na kalibrace termokamer a pyrometrů, Náš tým odborníků je nejen vysoce kvalifikován, ale také pravidelně školen v nejnovějších technologiích a postupech, aby byl schopen poskytovat a zajišťovat kvalitní služby v oblasti kalibrací. 

Dodavatel FLIR

Společnost W-Technika group s.r.o. je dlouholetým partnerem společnosti Teledyne FLIR pro oblast termovizních kamer a přístrojů. Teledyne FLIR, původně FLIR Systems, byla založena v roce 1978 a byla průkopníkem ve vývoji vysoce výkonných a levných termovizních kamer. 

V průběhu let americká společnost FLIR koupila řadu společností a tím přispěla k dalšímu rozvoji termovizních systémů. V roce 2004 FLIR koupil společnost Indigo Systems, výrobce a dodavatele termovizních kamer, chlazených a nechlazených detektorů a termovizních jader.

V lednu 2021 byla společnost FLIR Systems koupena americkou společností Teledyne Technologies za cenu 8 miliard USD. Celá akvizice byla dokončena v květnu roku 2021 a nadále tak společnost vystupuje pod jménem Teledyne FLIR s celým portfoliem produktů.

Proč nakupovat u W-Technika group s.r.o?

  • Garance původu zboží
  • Odborné školení zdarma
  • Rozšířená záruka 10 let na detektor u vybraných modelů termokamer
  • Zajištění servisu v ČR a SK
  • Zajištění pravidelné kalibrace
  • Navštívíme váš provoz osobně a navrhneme vhodné a funkční řešení