Série Flir Exx

Termokamery pro průmysl a stavebnictví

Prémiová řada termokamer

Termokamery série Exx představují prémiovou řadu nástrojů pro termografické zobrazování, které jsou určeny pro profesionální uživatele, kteří požadují maximální přesnost, funkčnost a adaptabilitu.

Tyto termokamery jsou vybaveny nejmodernějšími senzory a algoritmy pro analýzu tepelných dat. Série Exx je navržena tak, aby poskytovala detailní a přesné termografické snímky, což je zvláště důležité v aplikacích, kde se požaduje velká přesnost, jako je například preventivní údržba, inspekce budov nebo diagnostika systémů.

1
Vysoce rozlišené snímky

Série Flir Exx je známá pro své vysoce rozlišené snímky, které poskytují detailní a přesné informace o teplotě zkoumaných objektů.

2

Wi-Fi a Bluetooth konektivita

Termokamery série Exx nabízejí Wi-Fi a Bluetooth konektivitu, která umožňuje bezdrátový přenos dat a snadné sdílení s ostatními zařízeními.

3

Flexibilita a přizpůsobitelnost

Flexibilita a přizpůsobitelnost: Série Flir Exx umožňuje uživatelům přizpůsobit nastavení podle svých potřeb, což zahrnuje možnost nastavení hranic měření teploty, zobrazení a dalších funkcí.

4

Intuitivní uživatelské rozhraní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní jsou termokamery série Exx snadné na ovládání a umožňují uživatelům rychle a efektivně provádět termografické měření.

Nejmenší teplotní rozdíly

Rozlišovací schopnosti termokamer série Exx jsou v průmyslu považovány za jedny z nejlepších. Tyto kamery poskytují vysoké rozlišení a velmi citlivé snímky, které umožňují uživatelům identifikovat i nejmenší tepelné rozdíly. Přestože série Exx nabízí tak vysoký stupeň detailu a přesnosti, je stále jednoduchá na ovládání a intuitivní.

Sérii Exx lze také snadno integrovat do širšího systému pro sběr a analýzu dat, což umožňuje uživatelům snadno sledovat a analyzovat termální data v průběhu času. Díky svému vysokému výkonu, flexibilitě a snadné integraci je série Exx ideální volbou pro ty, kdo hledají špičkový nástroj pro termografické zobrazování.

Specifické výhody

Teplotní rozsah
FLIR termokamery mohou měřit velmi široký teplotní rozsah, často až do tisíců stupňů Celsia.
VARIABILITA OBJEKTIVŮ
K dispozici jsou širokoúhlé objektivy pro snímání velkých prostor a teleobjektivy pro detailní snímání na větší vzdálenosti.
REŽIM MSX
Režim MSX (Multi-Spectral Dynamic Imaging) je speciální technologie FLIR, která kombinuje termální a vizuální snímky do jednoho snímku.
POKROČILÝ SOFTWARE
Software FLIR poskytuje pokročilé možnosti analýzy, jako jsou automatické zprávy, podrobné teplotní profily a trendové analýzy.

Série termovizních kamer Exx

Flir E52

Flir E52 je spolehlivá infračervená kamera, která nabízí dobrý poměr cena/výkon a je ideální pro všeobecné účely inspekce a diagnostiky.

Flir E54

Flir E54 je kompaktní a snadno ovladatelná tepelná kamera, která nabízí vysokou přesnost a je určená pro široké spektrum aplikací.

Srovnání modelů

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

Galerie

Video