Školení termografie

Zvažujete koupi termokamery nebo jste již pořídili termokameru?

Jsme jedna z mála společností v Evropě, která termografii aplikuje v praxi, má akreditaci v oblasti termografie I. třídy, je českým schváleným školícím pracovištěm pro oblast „technik diagnostik termografie“ a oficiálním regionálním školícím centrem FLIR Infrared Training Center, vyučuje na ČVUT a poskytuje poradenství v oblasti bezdotykového měření teploty.

Certifikované školení dle ČSN ISO 18436-1

Výuka tohto certifikovaného čtyřdenního kurzu probíhá dle ČSN ISO 18436-1 a je koncipován jako přípravný odborný kurz pro získání mezinárodně uznávaného profesního certifikátu v oblasti technické diagnostiky – „Technik diagnostik – termografie“. Pro poskytování tohoto kurzu je Centrum termografie Asociací technických diagnostiků (ATD) schváleným školicím pracovištěm pro oblast „technik diagnostik termografie“. Po absolvování kurzu získáte osvědčení o absolvování kurzu.

Pro získání certifikátu je nezbytné nejen absolvování kurzu (ten je nutnou, nikoli dostačující podmínkou), ale také složení příslužné zkoušky. Zkouška je Centrem termografie vypisována alespoň jedenkrát do roka.

Nenašli jste, co jste hledali?

Podívejte se přímo na stránku Centra termografie, kde jistě najdete, co potřebujete. Pokud ne, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře.