FLIR A6260 SWIR

Chlazené termokamery

Špičková citivost

Termokamera FLIR A6260 SWIR nabízí špičkovou citlivost a dynamický rozsah v kombinaci s flexibilitou vlastního nastavení okna a integračních časů. Tato InGaAs kamera je velmi lineární v pásmech čitelnosti od 0,9 do 1,7 µm, což ji činí ideálním nástrojem pro měření vysokých teplot a aplikací, které vyžadují měření skrze běžné sklo. A6260 nabízí kontrolu nad nastavením, jako je integrační čas, a zároveň umožňuje synchronizaci a spouštění s vnějšími událostmi a zařízeními. Díky vysokému rozlišení 327,680 (640 x 512) pixelů a třem uživatelem vybíratelným gain stavy se zesílením až 75x je kamera ideální pro zachycení obrazů ve světlých i slabě osvětlených scénách.

1
Vysoká kvalita SWIR obrazů

Kamera A6260 je vybavena detektorem z india a gallia arzenidu (InGaAs) optimalizovaným pro pásma 0,9 – 1,7 μm nebo 0,6 – 1,7 μm, což produkuje ostré obrazy o rozlišení 640 x 512 pixelů. Senzor zahrnuje tři stavy zesílení, které si uživatel může vybrat, díky čemuž je ideální pro zobrazení jak jasných objektů (profilace laserového paprsku), tak slabě osvětlených scén (noční záře).

2

Nastavitelná snímková frekvence a spouštění

Kamera A6260 nabízí plnou přizpůsobivost všech nastavení, včetně integračního času a snímkové frekvence, což vám umožní přizpůsobit ovládání každé jedinečné aplikaci. Synchronizujte a spusťte kameru s vnějšími událostmi a zařízeními pro maximální flexibilitu.

3

Kalibrace a měření teploty

Když je optimalizována pro pásma 0,9 – 1,7 μm, může být A6260 továrně nebo uživatelem kalibrována k měření teplot nad 400°C. Tato funkce v kombinaci s možností vidět skrze materiály, jako je sklo, činí A6260 ideálním nástrojem pro měření vysokých teplot, například v troubě, peci nebo klimatické komoře.

3

Plně přizpůsobitelná

Kamera A6260 definuje standard pro kamery SWIR pro vědecké a výzkumné aplikace díky kombinaci vysokorychlostního výkonu s plně přizpůsobitelnými funkcemi.

InGas sensor

FLIR A6260 SWIR ztělesňuje kombinaci špičkové technologie a adaptability, jež odpovídá potřebám současných výzkumných a průmyslových aplikací. S integrovaným senzorem z india a gallia arzenidu (InGaAs) nejenže dokáže zachytit výjimečně detailní obrazy, ale její schopnost měřit teploty skrze běžné materiály, jako je sklo, ji činí neocenitelným nástrojem v odvětvích, kde je důležité přesné monitorování a regulace teploty. Navíc, s funkcí zaznamenávání dat celého snímku při 180 fps a synchronizace s dalšími nástroji pro zastavení akce při vysokorychlostních událostech, poskytuje A6260 výzkumníkům a technikům nezbytné nástroje pro zachycení a analýzu v reálném čase. V tomto kontextu se stává termokamera FLIR A6260 SWIR nejen měřicím nástrojem, ale také inovativním řešením, které může transformovat způsob, jakým chápeme a interagujeme s teplem v různých aplikacích.

FLIR A6260

A6260

Termokamera FLIR A6260 SWIR je vybavena detektorem InGaAs optimalizovaným pro pásma 0,9 – 1,7 μm, což umožňuje vysoce kvalitní zobrazení s rozlišením 640 x 512 pixelů. Kamera nabízí tři uživatelem volitelné gain módy, zaznamenávání dat při 180 fps a možnost synchronizace s vnějšími zařízeními. Pro měření teplot nad 400°C je kamera kalibrovatelná v pásmu 0,6 - 1,7 µm. A6260 je také kompatibilní s měřením skrze běžné sklo, což ji činí ideální pro aplikace vysokých teplot.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?