FLIR X8580™

Chlazené termokamery

FLIR X8580™

Kamera FLIR X8580 s infračerveným středním pásmem je navržena pro vědce a inženýry, kteří potřebují zachytit detailní snímky rychlých událostí, provádět vlastní radiometrická měření nebo detekovat místa selhání v kompozitech, solárních článcích a elektronice. Tato termokamera kombinuje HD rozlišení 1280 × 1024 s rychlými snímkovými frekvencemi a integračními časy, což umožňuje výzkumníkům zaznamenávat stop motion u rychle se pohybujících objektů nebo rychlých teplotních změn, ať už v laboratoři nebo na testovacím zařízení.

S čtyřpolohovým motorizovaným filtrem a podporou pro motorizované zaostřovací objektivy FLIR poskytne X8580 vyšší kvalitu záznamů, ušetří čas a sníží frustraci v dynamických prostředích pro akvizici.

FLIR X8580 SLS™

Kamera FLIR X8580 SLS je vysokorychlostní kamera s vysokým rozlišením a dlouhovlnným infračerveným spektrem určená pro vědce a inženýry, kteří potřebují zachytit detailní snímky rychlých událostí, provádět vlastní radiometrická měření nebo detekovat místa selhání v kompozitech, solárních článcích a elektronice. Tato termokamera kombinuje rozlišení 1280 × 1024 od detektoru SLS s vysokorychlostními snímkovými frekvencemi, což nabízí kratší doby snímání a širší teplotní pásma pro ostré záznamy rychlých událostí v technice stop motion.

S čtyřpolohovým motorizovaným filtrem a podporou pro motorizované zaostřovací objektivy FLIR poskytne X8580 SLS vysoce kvalitní záznamy, ušetří čas a sníží frustraci v dynamických prostředích pro akvizici.

Specifické výhody

Vysoká kvalita
Vysoké rozlišení a citlivost umožňují získávání ostrých termálních snímků i při vysokých rychlostech. Uživatelé mohou detekovat malé teplotní rozdíly s minimálním šumem a využívat plné rozlišení 1280 × 1024 pixelů až do 181 Hz.
Pokročilé možnosti záznamu
Kamera nabízí možnost záznamu přímo do paměti kamery, s kapacitou až 34 sekund v plném HD rozlišení bez ztráty snímků. Dále umožňuje nahrávání až 15 minut dat s rozlišením 1280 × 1024 přímo na přiložený 512 GB SSD.
Synchronizace a softwarová integrace
Uživatelé mohou synchronizovat snímání s vnějšími událostmi nebo přístroji a přenášet termální data přímo do počítače s různými operačními systémy. Kamera je také kompatibilní s FLIR Research Studio a SDK kamery FLIR Science pro integraci s třetími stranami.
flexibilita
Kamera nabízí snadnou výměnu různých filtrů díky čtyřpolohovému motorizovanému filtru a umožňuje instalaci/odstranění spektrálních nebo neutrálních hustotních filtrů v terénu. Automatické rozpoznání filtru a možnosti vlastního chladného filtru zvyšují adaptabilitu kamery pro různé aplikace.

Série chlazených termokamer X8580 MWIR/SLS

X8580

Kamera FLIR X8580 je vysokorychlostní kamera s vysokým rozlišením 1280 × 1024 v infračerveném středním pásmu určená pro vědce a inženýry. Umožňuje uživatelům zachytit detailní snímky rychlých událostí pro přesnou termální analýzu, provádět vlastní radiometrická měření nebo detekovat místa selhání v kompozitech, solárních článcích a elektronice. Je to také skvělý nástroj pro termální mapování napětí při testování hyperrychlých nárazů nebo jiném výzkumu materiálů.

FLIR X8580 SLS™

Kamera FLIR X8580 SLS je vysokorychlostní kamera s vysokým rozlišením 1280 × 1024 v infračerveném dlouhovlnném pásmu určená pro vědce a inženýry. Umožňuje uživatelům zachytit detailní snímky rychlých událostí pro přesnou termální analýzu, provádět vlastní radiometrická měření nebo detekovat místa selhání v kompozitech, solárních článcích a elektronice. Je to také skvělý nástroj pro termální mapování napětí při testování hyperrychlých nárazů nebo jiném výzkumu materiálů.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?