Série Flir T8xx

Termokamery pro průmysl a stavebnictví

Pro ty nejnáročnejší požadavky

Série termokamer T8xx je prémiový produkt od společnosti FLIR, který je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky průmyslových a stavebních aplikací.

Díky pokročilým funkcím a vysokému rozlišení tyto termokamery umožňují uživatelům získat detailní a přesné obrazy, což je nezbytné pro identifikaci a řešení potenciálních problémů, ještě než se stanou vážnými. Kromě vynikajících výkonových charakteristik je série T8xx také navržena tak, aby byla snadno ovladatelná a pohodlná při práci v terénu.

1
Vysoké rozlišení a citlivost

Termokamery série Flir T8xx nabízejí vysoké rozlišení až 1.2 MPx, což poskytuje ostřejší a detailnější termální snímky.

2

Otočný optický blok

Unikátní otočný optický blok umožňuje uživatelům snadno a pohodlně zaměřit se na cíl z různých úhlů, aniž by museli měnit svou polohu. 

3

Pokročilé funkce zpracování obrazu

S technologií FLIR Adaptive Automatic Leveling a kontrastním zvýrazněním mohou uživatelé snadno a rychle vylepšit kvalitu obrazu a zvýraznit oblasti zájmu. 

4

Integrovaný vizuální fotoaparát

Modely, jako je T840, mají integrovaný vizuální fotoaparát s osvětlením LED, což umožňuje uživatelům pořizovat vizuální a termální snímky současně.

Pokročilé sensory

Termokamery série T8xx jsou vybaveny vyspělými senzory a algoritmy, které dokážou přesně zpracovat a analyzovat termální data. Tyto kamery nabízí také široký rozsah nastavení, což umožňuje uživatelům přizpůsobit zobrazení podle jejich konkrétních potřeb.

Robustní konstrukce a odolnost vůči nepříznivým podmínkám zajišťuje, že série T8xx je schopna zvládnout náročné provozní podmínky, zatímco vysoký výkon a přesnost z ní dělá ideální nástroj pro komplexní termografickou analýzu.

Specifické výhody

Vysoká rozlišovací schopnost
Termokamery série Flir T8xx nabízejí vysoké rozlišení až 1.2 MPx, což poskytuje ostřejší a detailnější termální snímky.
3D Imaging
Flir T8xx nabízí funkci 3D Imaging, která zlepšuje orientaci a umožňuje uživatelům snadněji identifikovat a lokalizovat problémové oblasti.
Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní
Série T8xx poskytuje možnost přizpůsobení uživatelského rozhraní, což umožňuje uživatelům přizpůsobit nastavení podle svých konkrétních potřeb a preferencí.
Integrace s Flir Tools Mobile
Série T8xx je kompatibilní s aplikací Flir Tools Mobile, která umožňuje snadný přenos, analýzu a sdílení termálních snímků a videí přes mobilní zařízení.

Série termovizních kamer T8xx

Srovnání modelů

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

Galerie

Video