Série Flir A615

Stacionární termokamery

Střední třída termokamer

Série FLIR A615 je střední třída termokamer vyrobených společností FLIR, které jsou především určeny pro průmyslové, výzkumné a vývojové aplikace.

Jejich předností je skvělá kombinace vysokého rozlišení (640x480 pixelů), širokého rozsahu teplot (-40 až +2000 °C), a možnosti rychlého sběru dat (až 50 snímků za sekundu). Tyto kamery také podporují připojení pomocí Gigabit Ethernetu, který umožňuje rychlý a efektivní přenos velkých datových souborů na vzdálené servery nebo pracoviště.

Objektiv dle vašich potřeb

Další významnou vlastností série FLIR A615 je možnost výběru objektivu v závislosti na konkrétním použití. Tato řada obsahuje široké spektrum objektivů, od ultra širokoúhlých pro blízké záběry až po teleobjektivy pro dálkové snímání.

Všechny modely v této sérii také podporují funkci automatického ostření, což značně usnadňuje jejich používání v dynamických průmyslových prostředích.

Specifické výhody

Vysoké rozlišení
S rozlišením 640x480 pixelů nabízí A615 detailní obraz, který umožňuje přesnou analýzu teplotních distribucí a detekci drobných teplotních anomálií.
Široký teplotní rozsah
Tato série zvládne měřit teploty v rozmezí od -40 do +2,000 °C, což je ideální pro širokou škálu průmyslových a výzkumných aplikací.
Rychlá akvizice dat:
S rychlostí až 200 snímků za sekundu umožňuje A615 sledovat rychle se měnící teplotní jevy a procesy.
Přizpůsobitelnost objektivů
Řada A615 umožňuje uživatelům výběr z mnoha objektivů, což zaručuje flexibilitu pro různé aplikace a pracovní podmínky.

Termovizní kamera Flir A615

Flir A615

Průmyslová termokamera FLIR A615 je navržena pro bezpečnostní aplikace a automatizaci procesů, poskytuje vysoké rozlišení a široký rozsah teplot pro různorodé průmyslové prostředky.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

Video