Kamera pro detekci výbojů

Kamery pro detekci výbojů (korona) jsou klíčovými nástroji pro průmyslové aplikace, kde je nezbytné provádět pravidelné kontroly a preventivní údržbu zařízení. FLIR Si2-Pro a FLIR Si2-PD nabízejí široké spektrum funkcí a technologií pro účinnou detekci a diagnostiku výbojů.

Tyto kamery umožňují včasnou identifikaci částečných výbojů a potenciálních problémů, což umožňuje provádět preventivní údržbu a minimalizovat riziko havárií. S vysokou citlivostí a rozlišením jsou schopny detekovat i velmi malé výboje s vysokou přesností a spolehlivostí.

Šikoká škála použití

  • Průmyslová bezpečnostní kontrola: FLIR Si2-Pro i FLIR Si2-PD jsou ideální pro pravidelné inspekce a preventivní údržbu v různých průmyslových prostředích, kde je nezbytné identifikovat potenciální rizika spojená s výboji a závadami.
  • Detekce úniků plynů pod tlakem: Díky schopnosti kvantifikace rychlosti úniku a nákladů spojených s úniky průmyslových plynů a stlačeného vzduchu jsou obě kamery neocenitelným nástrojem pro minimalizaci provozních nákladů a ztrát.
  • Diagnostika mechanických poruch: Detekce mechanických poruch u obou kamer umožňuje včasnou identifikaci problémů s ložisky a plánování oprav, což snižuje riziko výpadků zařízení a zvyšuje jeho spolehlivost.

Specifické výhody

Série termokamer a senzorů FLIR pro detekci plynů

Přehled termokamer pro detekci stlačeného vzduchu

Detekujte úniky stlačeného vzduchu přesně a rychle

FLIR Si2-PD

FLIR Si2-PD se specializuje na detekci částečných výbojů pro inspekci energetické infrastruktury.

Více informací

FLIR Si2-PRO

FLIR Si2-Pro je průmyslová akustická kamera. Slouží k detekci úniků pod tlakem, mechanických poruch a částečných výbojů. 

Více informací

Těmto firmám jsme již pomohli najít vhodné řešení pro jejich aplikaci

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na témata, která by vás mohla zajímat a rozšířit vaše znalosti.

Co je MSX® ?

Jsme tady pro vás

Zaujaly vás tyto produkty?

Víme, co hledáte

Chcete se zeptat na více detailů?

Jsme připraveni vám pomoci

Kontaktujte nás a pojďme společně navrhnout to nejlepší řešení pro Vaši aplikaci.