X6980 MWIR/SLS

Chlazené termokamery

FLIR X6980™

FLIR X6980 je mimořádně rychlá střední IR kamera navržená pro vědce a inženýry, kteří potřebují zachytávat rychlé snímky pro přesnou termální analýzu a vlastní radiometrická měření. Tato termovizní kamera kombinuje rozlišení 640 × 512 s ohromující rychlostí snímání, což umožňuje výzkumníkům zaznamenávat pohyby rychle se pohybujících objektů nebo rychlé změny teploty, ať už v laboratoři nebo na testovacím stanovišti. Díky čtyřpolohovému motorizovanému filtru a podpoře pro motorizované objektivy FLIR poskytne X6980 vyšší kvalitu záznamů, ušetří čas a sníží frustraci v dynamických prostředích pro získávání dat.

S čtyřpolohovým motorizovaným filtrem a podporou pro motorizované zaostřovací objektivy FLIR poskytne X8580 vyšší kvalitu záznamů, ušetří čas a sníží frustraci v dynamických prostředích pro akvizici.

FLIR X6980 SLS™

FLIR X6980 SLS je mimořádně rychlá dlouhovlnná IR kamera určená vědcům a inženýrům, kteří potřebují zachytávat rychlé snímky pro přesné tepelné analýzy a vlastní radiometrická měření. Tato tepelná kamera kombinuje rozlišení 640 × 512 ze SLS detektoru s nejrychlejšími snímkovacími rychlostmi, což nabízí kratší časy expozice a širší teplotní pásma potřebná k zaznamenání ostrých snímků vysokorychlostních událostí.

Díky čtyřpolohovému motorizovanému filtru a podpoře pro motorizované objektivy FLIR poskytne X6980 SLS vysoce kvalitní záznamy a ušetří čas.

Série chlazených termokamer X6980 MWIR/SLS

FLIR X6980™

Stejně jako u celé řady kamer FLIR X-Series nabízí X6980 pokročilé možnosti záznamu, spouštění a synchronizace, což usnadňuje konfiguraci a integraci pro úspěšné získávání dat v nejnáročnějších aplikacích. Tato kamera je vybavena čtyřpolohovým motorizovaným kolečkem filtrů a podporou pro motorizované zaostřovací objektivy FLIR, což poskytuje kvalitnější záznamy a zároveň šetří čas a omezuje frustraci v dynamických prostředích pro získávání dat. Navíc, kombinací vysoce citlivého detektoru s nejrychlejšími rychlostmi snímání umožňuje X6980 výzkumným pracovníkům zachytit a zastavit pohyb během celé rychlé události – ať už v laboratoři nebo na testovacím zařízení.

FLIR X6980 SLS

Stejně jako u celé řady kamer FLIR X-Series nabízí X6980 SLS pokročilé možnosti záznamu, spouštění a synchronizace, což usnadňuje její konfiguraci a integraci pro úspěšné získávání dat v nejnáročnějších aplikacích. Díky čtyřpolohovému motorizovanému filtru a podpoře pro motorizované zaostřovací objektivy FLIR poskytne X6980 SLS kvalitnější záznamy, ušetří čas a omezuje frustraci v dynamických prostředích pro získávání dat. Navíc kombinací detektoru SLS LWIR s nejrychlejšími rychlostmi snímání nabízí X6980 SLS kratší rychlosti snímání a širší teplotní pásma, což umožňuje výzkumným pracovníkům zachytit a zastavit pohyb během celé rychlé události, ať už v laboratoři nebo na testovacím zařízení.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?