Flir Ignite

Software pro analýzu

Buďte efektivní

FLIR Ignite je bezpečné řešení pro cloudové uložiště, které vám poskytuje plynulý zážitek z přímého nahrávání, úprav, organizace, ukládání a sdílení snímků a videí z vybraných termokamer FLIR*. Přestaňte plýtvat časem kopírováním obrázků na jiná zařízení nebo zálohováním dat pomocí USB kabelu. S FLIR Ignite se vaše obrázky automaticky nahrávají z termokamery do vašeho účtu Ignite, což vám umožňuje přistupovat k souborům z počítače nebo mobilního zařízení kdykoli to potřebujete. 

*Funkce automatického nahrávání je momentálně kompatibilní s vybranými kamerami FLIR: T5xx-Řada, T8xx-Řada, Exx-Řada, FLIR ONE-Řada, GF77 a Cx-Řada

Pracujte v týmu

S FLIR Ignite se vaše obrázky automaticky nahrávají z termokamery do vašeho účtu Ignite, což vám umožňuje přistupovat k souborům z počítače nebo mobilního zařízení kdykoli to potřebujete. Upravujte termoobrázky přímo v terénu a přesouvejte soubory do vlastních složek pro lepší organizaci, poté sdílejte výsledky se spolupracovníky a klienty pomocí heslem chráněného odkazu. Dokonce můžete synchronizovat soubory s vaším počítačem pro pokročilou analýzu a zpracování v programu FLIR Thermal Studio nebo v jiném vybraném softwaru pro zpracování zpráv.

Nyní dostupné ve 4 kapacitách úložiště: 1000 GB, 100 GB, 10 GB nebo 1 GB

Přistupujte ke snímkům odkudkoli

Aplikace FLIR Ignite vám poskytuje unikátní platformu, kde si můžete uchovávat a spravovat své snímky. Ať už pracujete ze stolního počítače, tabletu či z mobilního telefonu, přístup k vašim snímkům je neustále na dosah ruky díky tomuto inovativnímu nástroji.

Ve webovém rozhraní aplikace nejenže najdete výsledky svých kontrolních snímků, ale také můžete využít různé funkce pro jejich efektivní správu. Pokud potřebujete své výsledky ukázat klientům, poskytuje FLIR Ignite jednoduché nástroje pro sdílení. A pokud potřebujete provést hlubší analýzu nebo připravit profesionální zprávu, snadno si můžete stáhnout snímky do specializovaných aplikací, jako jsou FLIR Thermal Studio nebo FLIR Tools. Toto rozhraní tak představuje centrální místo pro všechny vaše potřeby spojené s termovizními snímky.

Synchronizujte

Aplikace FLIR Ignite Sync je navržena tak, aby vám nabídla bezproblémovou synchronizaci mezi různými zařízeními. Ať už pracujete v kanceláři na stolním počítači, nebo jste na cestách s notebookem či tabletem, máte jistotu, že vaše knihovna snímků je vždy aktuální a připravená k použití.

Přidávání nových snímků, jejich přejmenování či uspořádání do složek je nyní snazší a intuitivnější než kdy dřív. Díky inteligentní synchronizaci aplikace FLIR Ignite Sync můžete provádět změny v reálném čase a mít jistotu, že jakmile je provedete na jednom zařízení, automaticky se projeví i na ostatních.

Kromě toho, že vám toto rozhraní poskytuje větší flexibilitu, také výrazně zvyšuje produktivitu při analýze snímků a tvorbě reportů v aplikaci FLIR Thermal Studio. Tím se stává neocenitelným nástrojem pro všechny, kdo chtějí maximalizovat efektivitu své práce s termovizní technologií.

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.