Perfektní detekce objektů

Bezpečnostní termokamery jsou moderní technologická zařízení, která hrají klíčovou roli ve vývoji a vylepšování bezpečnostních systémů. Díky schopnosti detekovat infračervené záření, tedy teplo, které objekty vyzařují, se staly nepostradatelnými pomocníky pro monitorování a dohled v různých situacích. Bezpečnostní termokamery pracují na principu detekce infračerveného záření vyzařovaného objekty v jejich zorném poli. Toto záření je pak převedeno na vizuální obraz, který může být zobrazován v reálném čase nebo nahráván pro další analýzu.

Díky této technologii mohou bezpečnostní termokamery zaznamenávat a analyzovat teplotní rozdíly v prostředí, což umožňuje detekci lidí, zvířat nebo jiných objektů, a to i v úplné tmě, mlze nebo kouři.

Šikoká škála použití

  • Bezpečnost a ostraha: Termokamery mohou být instalovány jako součást bezpečnostního systému pro monitorování a detekci pohybu v chráněných oblastech. Jsou schopné detekovat přítomnost lidí i ve tmě nebo za špatné viditelnosti, což zlepšuje účinnost dohledu.
  • Hasičské a záchranné operace: Hasiči a záchranáři mohou využívat termokamery k detekci ohnisk požárů nebo lokalizaci osob ve tmě.
  • Průmyslové aplikace: V průmyslu mohou termokamery identifikovat přehřátí nebo úniky tepla, což může signalizovat potenciální problémy nebo poruchy.

Specifické výhody

Série bezpečnostních termokamer pro ostrahu, eliminaci rizik a včasné varování
24/7 Monitoring
Bezpečnostní termokamery FLIR fungují bez ohledu na světelné podmínky. Můžou detekovat pohyb a lidi ve tmě, v mlze nebo za špatného počasí, což umožňuje nepřetržité monitorování.
Detekce teploty
Termokamery FLIR nejen zaznamenávají obraz, ale také měří teplotu objektů ve scéně. To může být užitečné pro identifikaci neobvyklých teplotních vzorců, které by mohly signalizovat požár nebo jiné nebezpečí.
Dálková detekce
Tyto kamery mohou detekovat teplotní změny a pohyb na velké vzdálenosti. To umožňuje monitorovat velké plochy a poskytuje dřívější varování před potenciálními hrozbami.
Prevence falešných poplachů
Díky své schopnosti detekovat teplotní změny a pohyb, termokamery FLIR jsou méně náchylné k falešným poplachům než tradiční bezpečnostní kamery. To může ušetřit čas a zdroje spojené s vyšetřováním falešných poplachů.

Přehled bezpečnostních termovizních kamer

Série ELARA

Flir Elara FB, FC, DX

Řada bezpečnostních kamer poskytujících pokročilé funkce detekce pro ochranu kritických infrastruktur a citlivých míst.

na poptávku

Nezávazná poptávka

Série SAROS

Flir Saros DM, DH

Řada venkovních bezpečnostních kamer, které kombinují více senzorů pro pokročilou detekci hrozeb a minimalizaci falešných poplachů.

na poptávku

Nezávazná poptávka

Série FH

Flir ID, Flir R

Termokamery určené pro bezpečnostní dohled, které poskytují detailní infračervené zobrazení za všech světelných a povětrnostních podmínek.

na poptávku

Nezávazná poptávka

Série TRITON

Flir Triton F

Řada termálních a viditelných bezpečnostních kamer, které umožňují 24hodinový dohled a detekci v širokém spektru podmínek.

na poptávku

Nezávazná poptávka

Série PT

PT-serie HD

Prémiová řada termálních bezpečnostních kamer s pohyblivými hlavami pro 360stupňový dohled a detekci v nejnáročnějších podmínkách.

na poptávku

Nezávazná poptávka

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na témata, která by vás mohla zajímat a rozšířit vaše znalosti.

Jsme tady pro vás

Zaujaly vás tyto produkty?

Víme, co hledáte

Chcete se zeptat na více detailů?

Jsme připraveni vám pomoci

Kontaktujte nás a pojďme společně navrhnout to nejlepší řešení pro Vaši aplikaci.