Série Flir Boson

OEM modul pro integraci

Vysoký výkon

FLIR Boson, nejnovější OEM termovizní modul v rodině Teledyne FLIR, je unikátní svým spojením vysokého výkonu, pokročilého zpracování obrazu a nízké spotřeby energie a navíc v kompaktním a lehkém pouzdře. Tento revoluční design činí Boson nejmenším a nejlehčím termovizním kamerovým modulem ve své kategorii. 

Kromě toho Boson přichází s několika možnostmi rozlišení a variabilitou objektivů, které umožňují uživatelům přizpůsobit termokameru svým konkrétním potřebám a aplikacím. Bez ohledu na vaše specifické požadavky je pravděpodobné, že je Boson bude schopen splnit.

Pokročilé zpracování obrazu

Termovizní modul Boson, vyvinutý a vyráběný v USA od společnosti Teledyne FLIR, stanovil standard pro velikost, hmotnost, spotřebu a výkon (SWaP) ve své kategorii.

Díky pokročilému zpracování obrazu Teledyne FLIR Boson a několika průmyslovým standardům komunikačních rozhraní, je možné modul integrovat do široké škály aplikací, od produktů pro hasiče a policii po bezpilotní letouny (UAV), vč. bezpečnostních systémů a vývojových sad pro automobily, a to vše při spotřebě energie pouhých 600 mW.

Flir Boson

Boson je termovizní kamera s dlouhovlnným infračerveným senzorem (LWIR) od společnosti Teledyne FLIR, která stanovila standard pro velikost, hmotnost, spotřebu a výkon ve své kategorii. Je široce používán v bezpečnostních a pozorovacích aplikacích.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?