Série Flir A50/A70

Stacionární termokamery

Flexibilita analýzy

FLIR A50 a A70 jsou termální kamery pro streamování obrazu, které jsou ideální volbou pro uživatele, kteří požadují možnost ovládání kamery a streamování obrazu přes Ethernet, stejně jako flexibilitu provádění analýz a sběru surových dat o tepelných charakteristikách pomocí preferovaných softwarových aplikací.

S možnostmi pro Wi-Fi, integrovanou vizuální kameru, streamování komprimovaných radiometrických obrazů a kompatibilitou s ONVIF S (pouze pokročilá verze) jsou tyto malé a lehké kamery s pevným zaostřením pro automatizaci ideální pro optimalizaci procesní kontroly a zajištění kvality, což vede ke zlepšení výnosu, kvality výrobků, doby průchodu a snížení nákladů.

Kompaktní termokamery

FLIR A50/70 jsou kompaktní termokamery určené pro sledování teploty v náročných průmyslových aplikacích. Tyto kamery nabízí vysokou přesnost a široký dynamický rozsah pro detekci a lokalizaci teplotných anomálií. Přizpůsobitelné vstupy a výstupy umožňují snadnou integraci s existujícími monitorovacími systémy a řídícími jednotkami.

Tyto kamery jsou schopny kontinuálního provozu a jejich kompaktní rozměry umožňují instalaci i v prostředích s omezeným prostorem. A50/70 také nabízí možnost streamování videa v reálném čase přes Ethernet, což umožňuje snadný přenos dat a rychlou analýzu. S vysokou citlivostí a přesností jsou tyto kamery ideální pro širokou škálu aplikací, včetně monitorování výrobních procesů, preventivní údržby, kontrolu jakosti, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Specifické výhody

Kompaktní rozměry
FLIR A50/70 nabízí vysokou kvalitu obrazu a funkce v kompaktním balení, což umožňuje jejich použití i v prostředích s omezeným prostorem.
Streamování videa v reálném čase
S touto funkcí umožňují rychlý přenos dat a rychlou analýzu.
Vysoká přesnost
Tyto kamery nabízí vysokou přesnost a široký dynamický rozsah pro detekci a lokalizaci teplotních anomálií.
Přizpůsobitelné vstupy a výstupy
A50/70 umožňují snadnou integraci s existujícími monitorovacími systémy a řídícími jednotkami.

Série termovizních kamer A50/A70

Flir A50/A70

Termokamera FLIR A50/A70 je vysoce výkonný nástroj pro monitorování průmyslových procesů a kontrolu kvality, nabízí vysoké rozlišení a pokročilé funkce pro přesné a spolehlivé výsledky.

Technické údaje

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.
 

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?