Série Flir Lepton

OEM pro integraci

Nejmenší IR modul na trhu

FLIR Lepton® je nejmenším termovizním modulem na trhu, který nabízí navíc funkci radiometrie, tzn. teplotního měření v každém pixelu. Jedná se o tzv. LWIR OEM modul, který snímá infračervené záření na vlnových délkách 8µm-14µm, přičemž je menší než desetikoruna. Lze integrovat přímo do chytrého telefonu a stojí méně než desetinu ceny tradičních infračervených kamer. Rozlišení modulu FLIR Lepton je 160 x 120px, snadno se integruje do nativních mobilních zařízení a jiné elektroniky jako infračervený senzor nebo termovizní kamera.

FLIR Lepton

Lepton je LWIR termovizní modul s největším objemem výroby na světě. Nabízí rozlišení 80 x 60px (17 μm) nebo 160 x 120px (12 μm), radiometrii a fixní objektiv. Modul je možno nastavit do dvou teplotních rozsahů až do teploty 450°C.

Nízká spotřeba energie, bezkonkurenční kvalita obrazu a podpora při integraci umožňují inovativní a rychlý vývoj produktů v oblasti mobilních zařízení, malé elektroniky a domácích senzorů pro inteligentní budovy, detekci požáru, sledování obsazenosti, monitorování stavu užitkových a procesních zařízení, inteligentní domácnost a další.

Specifikace

Mám vybráno!

Vybrali jste si z této série produktů?

Zavolejte nám

Chcete se zeptat na více detailů?

 
Pro zobrazení dalších informací posuňte tabulku.